Drukarka etykiet Brother P-touch QL-800 *DARMOWA DOSTAWA*

Dostępność: na magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena brutto: 449,00 zł 449.00
Cena netto: 365,04 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

LogoBrother


QL-800 to profesjonalna termiczna drukarka etykiet, która drukuje w dwóch kolorach: czarnym i czerwonym, co umożliwia podkreślanie szczególnie ważnych informacji na produkowanych etykietach (druk dwukolorowy jest dostępny przy zastosowaniu specjalnej taśmy). Model może drukować oznaczenia takie jak: tekst, znaki, ramki i kody kreskowe. Nowa drukarka Brother pozwala na znakowanie materiałów biurowych: dokumentów, segregatorów, teczek, płyt CD/DVD, kabli i wtyczek, identyfikatorów i mebli.

QL-800 - termiczna drukarka etykiet umożliwiająca druk w dwóch kolorach – czarnym i czerwonym. Urządzenie kierowane jest do środowisk biznesowych, w których wymagany jest szybki wydruk profesjonalnych etykiet. Znajdzie zastosowanie w biurach, magazynach oraz centrach logistycznych, placówkach handlu detalicznego oraz w gastronomii i przemyśle spożywczym.

Brother QL-800 to profesjonalna termiczna drukarka etykiet, która drukuje w dwóch kolorach: czarnym i czerwonym, co umożliwia podkreślanie szczególnie ważnych informacji na produkowanych etykietach (druk dwukolorowy jest dostępny przy zastosowaniu specjalnej taśmy). Model może drukować oznaczenia, takie jak: tekst, znaki, ramki i kody kreskowe. Nowa drukarka Brother pozwala na znakowanie materiałów biurowych: dokumentów, segregatorów, teczek, płyt CD/DVD, kabli i wtyczek, identyfikatorów i mebli. Znajdzie również zastosowanie w magazynach i firmach logistycznych jako narzędzie do oznaczania paczek, kopert i kartonów. Urządzenie może być także stosowane w punktach handlu detalicznego do druku etykiet umieszczanych na towarach, sklepowych półkach oraz ekspozycjach. QL-800 to również rozwiązanie dla producentów żywności i restauracji: umożliwia produkcję oznaczeń z informacjami o terminach przydatności do spożycia, alergenach oraz o adresach dostaw.

Brother QL-800 oferuje wysoką prędkość druku, wynoszącą 93 etykiety na minutę lub 148 mm na sekundę. Może drukować na pojedynczych papierowych i plastikowych taśmach o długościach 30,48 m lub 15,24 m lub na gotowych przyciętych etykietach. Obsługuje media o szerokości od 12 do 62 mm. Urządzenie zostało wyposażone we wbudowaną gilotynę, która pozwala na szybkie przycinanie wydrukowanych oznaczeń.

Drukarka QL-800 jest kompatybilna z oprogramowaniem P-touch Editor, które umożliwia kompleksowe projektowanie etykiet za pomocą komputerów PC i Mac. Model posiada również wbudowane, łatwe w użyciu oprogramowanie P-touch Editor Lite, wspierające użytkownika w projektowaniu oraz edytowaniu etykiet i niewymagające instalacji oprogramowania ani sterowników. Brother udostępnił także zestaw narzędzi programistycznych na platformę Windows, który umożliwia tworzenie własnych, obsługiwanych przez QL-800, aplikacji do druku etykiet.

Drukarka etykiet QL-800 jest zasilana za pomocą zasilacza wewnętrznego. Sprzedawana jest w komplecie z przewodem zasilającym, kablem USB, zestawem 100 przyciętych etykiet adresowych oraz taśmą do druku dwukolorowego o wymiarach 62 mm na 5 metrów. Urządzenie zostało objęte 3-letnią gwarancją po rejestracji na stronie www.brother.pl.

 


SPECYFIKACJA

Podłączenie do komputera Tak
Interfejs USB
Praca bez komputera*
-
Kompatybilność z ECS/P
-
Sieć -
Technologia druku
Termiczna
Maks. szerokość druku 58 mm
Maks. długość druku 1 m
Maks. szerokość etykiety 62 mm
Rozdzielczość druku 300x300 dpi 300x600dpi
Prędkość druku

148mm/s (jeden kolor)

24 mm/s (dwa kolory)

Prędkość druku

93 etykiety/min (jeden kolor)

15 etykiet/min (dwa kolory)

Gilotyna Automatyczna
Wyświetlacz -
Praca na baterii
-
Zasilacz Wbudowany
Rodzaje taśm
DK
 

Taśmy ciągłe 12 - 62 mm

Etykiety o wstępnie określonym kształcie (10 formatów)

W zestawie

DK-11201 (100 etykiet)

DK-22251 (5m)

kabel USB, przewód zasilający,dokumentacja

Oprogramowanie
P-Touch Editor & P-Touch Editor Lite, Add-In, iPrint&Label (tylko Android)
Język oprogramowania
angielski, polski, czeski, węgierski
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl